Redwin Cepbank İşlemleri

Cepbank olarak adlandırılan ATM üzerinden yapılan para çekim işlemi isminiz geçmeden kullılan yatırım yöntemlerinden bir tanesidir. Redwin Cepbank işlemleri site üzerinden talep verilmesinin ardından 15 – 45 dk arsında ATM lokasyonuna bağlı olarak değişmektedir. Redwin Cep bankalarını sıralayacak olursak; Akbank, Denizbank, Finansbank, İş Bankası, Garanti Bankası, ING Bank ve Yapı Kredi Bankası ile cepbank yatırımları yapabilirsiniz. Site üzerinden verdiğiniz talepler finans birimi tarafından kontrol edilip, saha personeline iletilmektedir. Saha personeli miktarı kontrol ettikten sonra, ATM üzerinden verdiğiniz bilgileri sırası ile giriş yaparak parayı çekmeye çalışır. Eğer çekim sırasında ATM hatalı bilgi uyarısı verirse sitedeki işleminiz red olur ve bilgilerinizi kontrol etmeniz için uyarı alırsınız. Uyarı aynen bu şekilde olacaktır; ” Talebinizde ki bilgilerden en az birisi hatalı olduğu için talebiniz iptal olmuştur. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek yeniden talep veriniz “. Kontrollü işlem sağlamak her zaman size vakit kazandıracaktır.

Redwin Cepbank Bankalarına Nasıl Para Yatırılır?

Garanti Cepbank İşlemleri; Tek yapmanız gereken İnternet bankacılığı ya da mobil şubeye girip para transferleri → cebe havale menüsünde para göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı girmektir. İşlemi gerçekleştirdikten sonra site yatırım kısmını ziyaret edip, bulunan talep formundaki bilgileri ve alıcı olarak telefonunuza gelen şifreyi forma doğru ve eksiksiz girmeniz halinde yatırım talebiniz Redwin finans birimi tarafından kontrol edilecektir.

ING Cepbank; ING Bankası İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılığına giriş yaptıktan sonra transfer/ödemeler seçeneğine tıklanmalıdır. Açılan pencerede ING seçeneğini işaretleyiniz. Arkadaşınızın yada bir tanıdığınızın cep telefonu numarasını ve miktarı yazdıktan sonra ileri butonuna basarak işleminizi tamamlamalısınız. İşleminize ait şifreniz arkadaşınızın telefonuna gönderildikten sonra siteye giriş yapılmalıdır. Yatırım sekmesinden cep bank seçeneğine tıklayarak sizden istenilen bilgileri yazıp yatırım talebinizi oluşturmalısınız.

Ptt Cepbank ile nasıl yatırım yapabilirim? PTT mobil bankacılık hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana menüden para transferi – cebe havale – yeni havale işlemi kısmına giriş yapınız. Açılan ekranda alıcının cep telefonu ve para miktarını girdikten sonra devam tuşuna basınız. Cep telefonunuza gelen sms ile birlikte Redwin üzerinden para yatırma – ATM/Cepbank ile transfer formu üzerinden PTT Cepbank kısmından işlem yaptığınız bilgiler ile talep oluşturmanız yeterli olacaktır. Finans birimi işleminizi en kısa süre içerisinde kontrol edecek ve işleminizi sonuçlandıracaktır.

QNB Finansbank Cepbank; İnternet bankacılığı hesabınıza giriş yaparak sol üst kısımdaki menüden ”Tüm İşlemler – Para Transferleri – Cep Telefonuna” seçeneklerine girmelisiniz. Paranın aktarılacağı cep telefonu numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı yazdıktan sonra sitede bulunan talep formundaki bilgileri ve alıcı olarak telefonunuza gelen şifreyi forma doğru ve eksiksiz girmeniz halinde yatırım talebiniz finans birimine ulaşacaktır.

Vakıfbank Cepbank; Vakıfbank cebe para gönder ile 7 gün 24 saat İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılığa girerek para gönderme muamelatı yapabilirsiniz. Cebe para gönder menüsünden aşağıdaki bilgileri girerek siteye yatırım yapmak çok kolaydır. Para aktaracağınız kişinin T.C. Kimlik numarasını, cep telefonu numarasını ve tutarı giriniz. (Alıcı ve gönderici farklı olmalıdır.) Cebe havale işlemi sırasında alıcının cep telefonuna havale ile ilgili bir SMS gönderilecek ve bu SMS’te bir referans numarası yer alacaktır. İşleminizi tamamladıktan sonra işlem yaptığınız bilgileri sitenin ana sayfasında bulunan para yatırma bölümündeki, Vakıfbank cepbank yatırım formuna eksiksiz şekilde girmeniz gerekmektedir.

Cepbank Yatırımı Güvenilir Mi?

Redwin cepbank işlemleri ATM üzerinden yapıldığından dolayı hiç bir güvenlik sorunu yada yasal kuralı ihlal etmemektedir. Transfer yapılan bakiye bir tanıdığınıza yapılıyormuş gibi işleme alınmaktadır. ATM para sıkışması, hava şartlarına bağlı gecikmeler, ATM arızaları dışında cep bankın tamamlanmaması söz konusu olmaz. Güvenilir para yatırma yöntemleri arasında yer alan cepbank transferi, dekont alımı sayesinde resmi evraklı olarak kayıt altına alınabilir. Bu cümlenin sizi korkutmasını istemeyiz. Bu dekont sayesinde site bakiyesine paranız yansımadığı durumlarda canlı destek ve mail aracılığı ile resmi kanıtlı belgenizi sunabilirsiniz.