Redwin Affiliate

Redwin ortaklık programına katılım sağlamanız oldukça basittir. Site içerisinde bulunan Redwin affiliate linki ile bağlantı kurulabilmektedir. Ayrıca canlı destek birimine bağlanarak Skype adresini talep edebilir ve çalışma sağlamak adına ilgili birim ile görüşme yapılabilmektedir. Mail adresi aracılığı ile e-posta gönderimi sağlayarak da program hakkında detaylı bilgiye ulaşılabilmektedir. Redwin affiliate birimi ortaklık hakkında tüm bilgileri bu bölümler üzerinden aktaracaktır. Bayilik oluşturulmasının ardından profesyonel kadrosu bayi ile direkt olarak iletişime geçmektedir. Affiliate birimi sistem işleyişi ve yapısı hakkındaki çalışmaların hangi alanlarda olduğu hakkında istatistiksel görsellerin avantajıyla yardım sağlanmaktadır. Gerekli olan görseller Skype görüşme paneli Redwin affiliate biriminden talep edilmektedir. Promosyon bilgileri ve etkinlikler hakkında bilgi aktarımı sağlayarak site bünyesine üye kazandırma adına karşılıklı destek verilmektedir.

Redwin Affiliate Programında Nasıl Kazanç Sağlayabilirim?

Verilen link üzerinden kayıt olan tüm üyeler üzerinden komisyon ücreti kazanılmaktadır. Ortaklık yönetimi bir kazan-kazan sistemidir. Tarafınızca getirilmiş olan üyeler site içindeki net kayıpları üzerinden komisyon alımını sağlamaktadır. Redwin affiliate programı kapsamında gerekli olan tüm çalışma sahaları ve bilgi aktarımını Skype adresi sayesinde affiliate birimi tarafından aktarılacaktır. Gerekli olan görsel, banner gibi marketing araçları bu bölümden talep edilmektedir. Affiliate programına kayıt olduktan sonra tarafınıza verilecek olan panel sayesinde kazanç kontrolü yapılabilmektedir. Panel üzerinden bayi linki ile kayıt olan tüm üyelerin yatırım ve çekim miktarlarının görüntülenmesi mümkündür. Bu miktarların hesaplanmasıyla aylık olarak kazanç sağlanacak miktara ulaşılmaktadır. Her üye için ayrı ayrı ödeme kontrolü sağlanmaktadır. Bayinize ait tüm üyelerin toplam yatırım ve çekimleri hesap ve analizi yapıldıktan sonra, üyelerin net kaybı üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz.

Redwin Ortaklık Ödemelerini Nasıl Alabilirim?

Kazanılan komisyon ücretleri aylık döngü hesaplanarak talep edilmektedir. Ödeme hesaplaması ay sonu toplamı olarak gerçekleştirilmektedir. 1 ay içerisinde site bünyesine kazandırılan üyelerin bıraktığı net kayıp rapor haline getirilip hesaplanarak komisyon ücretine çevrilmektedir. İstatistiksel veriler göz önünde bulundurularak gerekli kontrollerin sağlanması ardından komisyon oranında artışa gidilebilmektedir. Ödeme tarihleri bir sonraki ayın 7. günü ve 12. günü arasında gerçekleşmektedir. Bu süreç içerisinde tüm raporlamalar ve kontroller sağlanarak aylık komisyon ücreti belirlenmektedir. Redwin bayilik çalışmalarında aylık istatistikler önem taşımaktadır. Genel olarak aktif çalışma sağlaması ve çalışmaların düzenli devam etmesi komisyon oranında artışa gidilmesine yarar sağlamaktadır. Sonuç olarak bu bir ortaklık çalışması olduğundan karşılıklı olarak işleyiş ve çalışma sağlanması iki tarafında yararına olacaktır. Ödemeler sanal para gönderim yöntemleri ile tamamlanmaktadır.